Cigarette électronique 2022 originale LAMBDA CC, dispositif qui ne brûle pas la chaleur, 3200mAh, Kit de mise à niveau Compatible Iqo, bâtons de chaleur, tabac
Le prix initial était : 133,77€.92,30€Le prix actuel est : 92,30€.
[yith_wcwl_add_to_wishlist]
- Description
- Informations complémentaires
- Avis (0)
Description
2022 Latest Upgrade Heat Not Burn Device LAMBDA CC

LAMBDA CC is the 2022 upgrade version latest heat not burn Device with Adjustable Temp and Smoking Time, Its appearance design is fashionable and beautiful, small and convenient to carry. With OLED HD display, you can see the data of each function clearly, which is convenient for operation. 3200mah battery, which can be used for a long time after charging, supports the use of 40 sticks. Magnetic cover, easy to take out the used cigarette sticks. With titanium steel alloy heating blade, never break, more secure. Type-C charge port, more quickly and efficiently.This is a new type of heating and non combustion equipment, which is very worthy of your possession and use. Have it, you will enjoy it! 6 colors available, black,white,red,grey,green,gold.





-
Product Parameters:
-
Heating Type: Titanium Steel Alloy Heating Blade
-
LED Display: YES
-
Working Temp. : 200 – 300 ℃ adjustable
-
Smoking Time: 3 – 6 mins adjustable
-
Battery Capacity: 3200 mAh
-
Input Voltage: 5V / 2A
-
Charging Time: about 2.5 hrs
-
Smoking Times: 35- 40 times (Full Charge)
-
Product Size: 106.5*29.5*21.5 mm
-
Weight: 73g
-
Material: PEEK+PPSU+PC
-
Color: Black, White, Red, Grey, Green, Gold
-
Compatible With: Most Heatsticks, HEETS, Parliament, Fiit, etc.



















1 x CC device
1 x Pack cotton swabs
1 x Type-C Cable
1 x Manual
1 x QC Card







Informations complémentaires
| Apparence | Forme cylindrique |
|---|---|
| Batterie compatible | Aucun |
| Fonction de contrôle du nombre de fumeurs | Pas de |
| Étui en silicone | Pas de |
| Contrôle de la température | Oui |
| Batterie Intégrée Ou Externe | Intégré |
| Fonction de protection en circuit court | Oui |
| Fonction de protection contre la surchauffe | Oui |
| Fonction d’alarme basse tension | Oui |
| Fonction d’identification atomiseurs | Pas de |
| Modes d’ajustement TCR | Oui |
| Capacité Nominale | 3200mAh |
| Matériau | Plastique |
| Compatible Model | most tobacco sticks |
| Numéro de Modèle | Hugo Dismod 3500 puffs |
| Chargeur USB | Oui |
| Microprogramme Évolutif | Pas de |
| Ecran D'affichage | Oui |
| Type | Avec batterie |
| Nom de marque | ZZtech |
| Origine | CN (Origine) |
| Certification | CE,ROHS |
| Size | 106.5*29.5*21.5 mm |
| Smoking Times | 35- 40 times (Full Charge) |
| Material | PEEK+PPSU+PC |
| Weight | 73g |
| Heating Type | Titanium Steel Alloy Heating Blade |
| Working Temp | 200 – 300 ℃ adjustable |
| Input Voltage | 5V / 2A |
| Smoking Time | 3 – 6 mins adjustable |












Avis
Il n’y a pas encore d’avis.